Sektörün öncelikleri ile kullanıcının ihtiyaç ve arzularını birleştiren BTG Grup, optimum kullanıma yönelik tasarımlar yansıtan dokuzuncu projesiyle, yaşam alanı anlayışına Bursa’da değer katıyor.

Ürettiği projelerle standartlarını yükselten firmanın, Bursa’nın göz bebeği Nilüfer Ata Bulvarı’nda konumlandırdığı Göral Evleri, toplam 3.400 m2’lik bir arsaya ve 2.200 m2’lik bir alana sahip. 145 m2’lik standart daire ve 250 m2’lik dubleks daire seçeneklerinin yeraldığı proje, 2 bloktan, 49 daireden ve 10 dükkandan oluşuyor.

Son deprem yönetmeliği standartlarına sağlayacak şekilde inşa edilerek, yapı çevresinde drenaj sisteminin tesis edildiği projede; C30 hazır beton ve S420a ve S500 betonarme çeliği, betonarme karkas yapı, radye temel, bina temel altı ve perde duvarlarda su yalıtımı, blokların zemin kat altı bodrum tavanında ısı yalıtımı, çatı ve teraslarda ısı ve su yalıtımı, katlar ve daireler arasındaki duvarlarda ses ve ısı izolasyonu bulunuyor.

Konforu ve teknolojiyi bir araya getiren “akıllı ev” altyapısını barındıran Göral Evleri’nde; kapalı otopark, 3 camlı ısıcam, bahçe teraslı daireler, özel duvar kağıdı uygulamaları, elektronik güvenlik sistemi de bulunmakta. İnce işçiliğin birinci sınıf malzemeyle buluştuğu proje, mekanik tesisatıyla ve ortak alanlarıyla da ayrıcalıklar yaşatıyor. BTG İnşaat ve Legrand Bticino işbirliğiyle My Home otomasyon sistemine sahip dairelerde, alışılmışın dışında bir konfor ve enerji tasarrufu vaat ediliyor.

Sistem alt ve üst yapılarında, konusunda uzman kurulumcu firmaların görevlendirildiği projede, rahatlık ve güven için her türlü detaya dikkat edilmiş durumda. Otomasyon paneli, universal uzaktan kumanda, senaryo kontrol anahtarı ve ısıtma kontrolü, dairelerin fark yaratan özellikleri arasında. Tüm aydınlatma noktalarının kontrolü bu sayede mümkün. Ayrıca, prizlerin enerjisi kesilerek, hırsız alarm ve ısıtma sistemi aktif ve pasif edilebiliyor. Isıtma kontrolüyle de, daire ısısı belirlenen derecede sabit tutulabiliyor.

Aklın, olgunluğun, bilgeliğin, uzun ömrün, sağlığın, korumanın, desteğin, şansın, zenginliğin ve bereketin sembolü olarak kaplumbağa logosu kullanılan Göral Evleri’nde, mutluluğun yeniden tanımlanacağı bir hayatın kapıları aralanıyor.