Çağımızın konuttaki bütün teknolojik imkânları bu projede.

40 yıllık tecrübesiyle Bursa’yı yeni yaşam alanlarıyla buluşturan Aytı Mimarlık, Balat’ta hayata geçirdiği Aytı Dikencik Resort Projesi’yle müşterilerine çağımızın konuttaki bütün teknolojik imkânlarını sunuyor.

Bursa’da konut sektöründe standartları yükselterek müşterilerini memnun eden Aytı Mimarlık’ın, Balat’ta yükselen son projesi Aytı Dikencik Resort’ta akıllı bina sistemi uygulanıyor. Bu sistemin Bursa’da henüz örneği olmadığını söyleyen Yüksek Mimar Serhat Aytı, “Modern mimari konsepti ön planda tutarak minimum alan kayıplarıyla çok fonksiyonlu, gün ışığını iyi kullanan, ferah ve geniş mekânlar yaratmaya çalıştık. Projemizde, kullanıcıların yaşam standartlarını yükseltecek yenilikler planladık. Akıllı bina otomasyon sistemlerinin entegrasyonuyla interaktif yaşam olanakları, kişiye özel hizmetli odaları bunlardan sadece birkaçı” dedi.

TATİL KÖYÜ KONFORU
Balat’ta yükselen Aytı Dikencik Resort’ta dairelerin tamamı 4+1+1’den oluşup 180 m² ile 272 m² arasında değişiyor. Projede sosyal yaşam alanları önemli bir yer tutarken, 20 bin m² yeşil alan, kapalı ve açık yarı olimpik yüzme havuzları, 250 araçlık kapalı otoparkı, basketbol ve mini futbol sahası, marketi, restoranları, masaj odası, estetik merkezi, sauna, Türk hamamı, güneşlenme ve dinlenme alanları ile tüm ihtiyaçlara cevap verecek bir yaşam kompleksi oluşturuldu.