VADİ MUDANYA

Projeye Genel Bakış

ID
46
Tür
Projeler
Tip
Konut Projeleri
Konum
Mudanya - Burgaz
Yüzölçümü
10.250

Hepimizin özlediği,her tatil dönüşü aklımızın kaldığı,günün birinde mutlaka buralarda yaşamak isterim dediği ve hayal ettiği bir sahil kasabası vardır.Artık bu hayal olmaktan çıktı.

Bursa’nın hergün büyüyen ve güzelleşen,sağlık ve turizm de cazibe merkezi haline gelen Mudanyasın da 3 şeritli yoluyla,Organize Sanayii Bölgesine,Balata,Bademliye,Otoban Çevre Yoluna,Yeni Hızlı Tren Garına 7 dk. mesafesinde olan yeni bir hayat doğuyor…

Satış Durumu

Devam Ediyor

Hizmetler/Olanaklar

 Vadi Mudanya’da sosyal tesis bir binanın ötesinde geleneksel komşuluk ilişkilerinin yaşandığı, sıcacık dost sohbetlerinin yapıldığı, güzel anıların paylaşıldığı bir yaşam alanı olarak tasarlandı. Geniş oturma grupları, servis imkanı, iddialı karşılaşmaların yaşanacağı oyun alanları ile sosyal tesislerde hayat yaşamaya değecek.

Siz evinizin Vadi Mudanya’nın tadını çıkarırken gözünüz arkada kalmayacak. Çocuklarınız onlar için özenle hazırlanan oyun alanında deneyimli personel eşliğinde oynarken, siz de kendinize ve sevdiklerinize daha çok zaman ayıracaksınız. Sosyal alanlara yerleştirilen kamera sistemi ile akıllı ev paneli veya televizyonunuzdan çocuklarınızı her an takip edebileceksiniz
Tavandan yere kadar camla kaplı geniş spor salonunda yeşilin her tonunu göreceğiniz manzaraya karşı ter atacak, form tutacaksınız. Çocuklarınızla bahçede basketbol oynarken gençleşecek, ailenizle beraber olmanın mutluluğunu doyasıya yaşayacaksınız.
Her günü tatil gibi yaşayacağınız Vadi Mudanya’da artık dinlenmek için uzaklara gitmeyeceksiniz. Orman havası alarak kulaç atacağınız açık havuzda hem spor yapacak, hem de Mudanya güneşinde bronzlaşacaksınız. Havuzun kenarlarındaki dinlenme terasları size Akdeniz’i getirecek.

Ulaşım

Bademli’ye 7 dakika,
Organize Sanayi
Bölgesi’ne 12 dakika,
Bursa’ya 15 dakika…
İstanbul feribotla
1.5 saat, deniz uçağı
ile 18 dakika, helitaksi
ile 30 dakika…
Hızlı tren garına
10 dakika…
Gemlik-Mudanya
Sahil Yolu…
Mikanos, Egine ve Poros
Adaları’na deniz uçağı.

İletişim Formu

evke-trade-tower-1
Beğenin / Kıyaslayın
Kent Meydanı - Gökdere
teras-evler-balat-1 Öne Çıkan
Beğenin / Kıyaslayın
Balat - Bademli
birinci-life-mudanya-1
Beğenin / Kıyaslayın
Mudanya - Burgaz

Yeni İnceleme

Dekorasyon Firmaları

  • Karbeyaz Ev
  • Polat Ticaret
  • Polyap Ltd. Şti
  • Gökçeler Dekorasyon

Projeleri Karşılaştırın

Hiçbir Proje bulunamadı.
Karşılaştır

Güncel Projeler